Vali keel

0

Meist

IMPRINT OÜ on kiiresti arenev kontoritehnika müügi- ja hooldusega tegelev ettevõte.

Meie põhilised tegevusvaldkonnad on:

  • Analoog ja originaal toonerite ja tintide müük;
  • Printerite müük, remont ja hooldus.

IMPRINT OÜ varustab ja austab oma klientide aega. Me tuleme ise teie juurde pärast teie kõnet ja toome remonditud seadme/ täidetud tooneri kohe tagasi, kui see on valmis!

IMPRINT.ee on internetipood. Kuna meie misjooniks on pakkuda oma klientidele kiiret ja soodsat ostlemisvõimalust, siis loobusime kontorist ja sellega kaasnevatest kuludes (mis tavapäraselt maksis kinni klient). Samuti oleme leidnud oma töötajatele võimaluse teha tööd kodukontoritest. See on samuti vähendanud toote hinda ja loonud võimaluse töötajatel veeta rohkem aega koos oma perega. E-kaubanduse Liidu poolt läbiviidud tarbijauuringust selgus, et Eesti tarbijad kasutavad hoogsalt e-kaubandust ja eelistavad kodumaiseid e-poode. Tervelt 69% kõigist uuringus osalejatest on viimase kuu aja jooksul sooritanud ostu interneti vahendusel, 58% ostab internetist kord kuus või sagedamini.

Meil on hea meel teatada, et meie teenused kättesaadavad ka väljaspool Tallinna. Meie koostööpartner DPD võimaldab inimestel ja ettevõtetel saata pakke kõikjale Eestis.

Kõigile täidetud kassettidele, remonditud seadmetele ja uutele toodetele kehtib garantii.